Kalendar

2019. TRAVANJ

DATUMVRIJEMEPROGRAMVODI
1.4., 8.4., 15.4., 22.4.2019.20.00-22.30PRAKSA – radionica iskustvenog tjelesno-orijentiranog radaMihaela Richter
13.4.2019.18.30-20.00UVODNO PREDAVANJE: POVJERENJE U SEBE I DRUGEMihaela Richter

2019. OŽUJAK

DATUMVRIJEMEPROGRAMVODI
4.3., 11.3., 18.3., 25.3.2019.20.00-22.30PRAKSA – radionica iskustvenog tjelesno-orijentiranog radaMihaela Richter
13.03.2019.20.00-22.00DANCE IT OUT! – REDOVNI SAT PLESNE PRAKSE MOVEMENT MEDICINETamara Sertić
17.03.2019.17.30-22.00MOVEMENT MEDICINE PLESNA CEREMONIJA: PROLJETNO ČIŠĆENJETamara Sertić
23.03.2019.18.30-20.00UVODNO PREDAVANJE: RESURSITamara Sertić

2019. VELJAČA

DATUMVRIJEMEPROGRAMVODI
4.2., 11.2., 18.2., 25.2.2019.20.00-22.30PRAKSA – radionica iskustvenog tjelesno-orijentiranog radaMihaela Richter
13.2.2019.20.00-22.00DANCE IT OUT! – REDOVNI SAT PLESNE PRAKSE MOVEMENT MEDICINETamara Sertić
23.2.2019.18:30-20:00UVODNO PREDAVANJE: LJUBAV KAO SVJESTAN IZBOREva Institoris

2019. SIJEČANJ

DATUMVRIJEMEPROGRAMVODI
16.1.2019.20.00-22.00DANCE IT OUT! – REDOVNI SAT PLESNE PRAKSE MOVEMENT MEDICINETamara Sertić
17.1.2019.18.30-20.005 OTVORENO PREDAVANJE: ZAŠTO TOLIKO DJECE DANAS TREBA POMOĆ U UČENJU?Matea Blažević
26.1.2019.18.30-20.00OTVORENO PREDAVANJE: DJECA KOJA PRERANO ODRASTAJUMatea Blažević
27.1.2019.17.30-22.005 DIMENZIJA SVJESNOSTI: (5) DUH/IZVOR (MOVEMENT MEDICINE PLESNA CEREMONIJA)Tamara Sertić

2018. PROSINAC

DATUMVRIJEMEPROGRAMVODI
26.11., 3.12., 10.12., 17.12.2018.20-22.30PRAKSA – RADIONICA ISKUSTVENOG TJELESNO-ORIJENTIRANOG RADAMihaela Richter
1.12.2018.10.30-18.005 DIMENZIJA SVJESNOSTI: (4) PRETCI I NEVIDLJIVI SVIJET (MOVEMENT MEDICINE PLESNA CEREMONIJA)Tamara Sertić
5.12.2018.20.00-22.00DANCE IT OUT! – REDOVNI SAT PLESNE PRAKSE MOVEMENT MEDICINE Tamara Sertić
8.12.2018.18.30-20.00UŽITAK I UGODA -TKO NAM BRANI? – OTVORENO PREDAVANJE Tamara Sertić
RADIONICE ZA DJECU I ADOLESCENTE

 

KALENDAR RADIONICA OD SIJEČNJA DO LIPNJA 2019. GODINE

 

  1. DRUGAŠI I DJEVOJČICE

Voditeljica Matea Blažević, prof. psihologije,

Suvoditelj Karlo Meštrić, mag. sociologije

 

24.1., četvrtak u 16.30

7.2., četvrtak u 16.30

21.2., četvrtak u 16.30

7.3., četvrtak u 16.30 * Roditeljska radionica

21.3., četvrtak u 16.30

4.4., četvrtak u 16.30

2.5., četvrtak u 16.30

16.5., četvrtak u 16.30

30.5., četvrtak u 16.30

 

  1. ADOLESCENTICE

Voditeljica Matea Blažević, prof. psihologije,

Suvoditeljica Maja Vukušić, mag. pov. umjetnosti

 

24.1., četvrtak u 19.00

7.2., četvrtak u 19.00

21.2., četvrtak u 19.00

7.3., četvrtak u 19.00

21.3., četvrtak u 19.00

4.4., četvrtak u 19.00

2.5., četvrtak u 19.00

16.5., četvrtak u 19.00

30.5., četvrtak u 19.00

 

 

  1. PADAWANI

Voditelj Karlo Meštrić, mag. sociologije

 

31.1., četvrtak u 19.00

14.2., četvrtak u 19.00

28.2., četvrtak u 19.00

14.3., četvrtak u 19.00

28.3., četvrtak u 19.00

11.4., četvrtak u 19.00

9.5., četvrtak u 19.00

23.5., četvrtak u 19.00

6.6., četvrtak u 19.00

 

 

  1. PREDŠKOLCI

Voditeljica Matea Blažević, prof. psihologije,

Suvoditeljica Nina Jelić, prof. psihologije

 

25.1., petak u 16.30

8.2., petak u 16.30

22.2., petak u 16.30 * Roditeljska radionica

8.3., petak u 16.30

22.3., petak u 16.30

5.4., petak u 16.30

3.5., petak u 16.30

17.5., petak u 16.30

31.5., petak u 16.30

 

  1. TIHI DJEČACI

Voditeljica Matea Blažević, prof. psihologije,

Suvoditelj Karlo Meštrić, mag. sociologije

 

25.1., petak u 19.00

8.2., petak u 19.00

22.2., petak u 19.00

8.3., petak u 19.00 * Roditeljska radionica

22.3., petak u 19.00

5.4., petak u 19.00

3.5., petak u 19.00

17.5., petak u 19.00

31.5., petak u 19.00

 

  1. DJEČACI I DJEVOJČICE

Voditeljica Matea Blažević, prof. psihologije,

Suvoditelj Karlo Meštrić, mag. sociologije

 

31.1., četvrtak u 16.30

14.2., četvrtak u 16.30

28.2., četvrtak u 16.30

4.3., četvrtak u 16.30

28.3., četvrtak u 16.30 * Roditeljska radionica

11.4., četvrtak u 16.30

9.5., četvrtak u 16.30

23.5., četvrtak u 16.30

6.6., četvrtak u 16.30

 

  1. DJEVOJKE

Voditeljica Matea Blažević, prof. psihologije,

Suvoditeljica Nina Jelić, prof. psihologije

 

31.1., četvrtak u 19.00

14.2., četvrtak u 19.00

28.2., četvrtak u 19.00

14.3., četvrtak u 19.00 * Roditeljska radionica

28.3., četvrtak u 19.00

11.4., četvrtak u 19.00

9.5., četvrtak u 19.00

23.5., četvrtak u 19.00

6.6., četvrtak u 19.00

 

  1. GRUPA PUU

Voditelj Karlo Meštrić, mag. sociologije

 

24.1., četvrtak u 19.00

7.2., četvrtak u 19.00

21.2., četvrtak u 19.00

7.3., četvrtak u 19.00

21.3., četvrtak u 19.00

4.4., četvrtak u 19.00

2.5., četvrtak u 19.00

16.5., četvrtak u 19.00

30.5., četvrtak u 19.00

 

  1. PRVAŠI

Voditeljica Nina Jelić, prof.psihologije

 

31.1., četvrtak u 16.30

14.2., četvrtak u 16.30

28.2., četvrtak u 16.30

14.3., četvrtak u 16.30

28.3., četvrtak u 16.30

11.4., četvrtak u 16.30

9.5., četvrtak u 16.30

23.5., četvrtak u 16.30

6.6., četvrtak u 16.30

 

  1. DJEVOJKE OŠ

Voditeljica Nina Jelić, prof. psihologije

 

24.1., četvrtak u 16.30

7.2., četvrtak u 16.30

21.2., četvrtak u 16.30

7.3., četvrtak u 16.30

21.3., četvrtak u 16.30

4.4., četvrtak u 16.30

2.5., četvrtak u 16.30

16.5., četvrtak u 16.30

30.5., četvrtak u 16.30

 

  1. GEJMERI

Voditeljica Matea Blažević, prof. psihologije

 

29.1., utorak u 16.00

12.2., utorak u 16.00

26.2., utorak u 16.00

12.3., utorak u 16.00

26.3., utorak u 16.00

7.5., utorak u 16.00

21.5., utorak u 16.00

11.6., utorak u 16.00

 

 

  1. MLAĐI ADOLESCENTI

Voditeljica Matea Blažević, prof. psihologije,

Suvoditelj Karlo Meštrić, mag. Sociologije

 

1.2., petak u 19.00

15.2., petak u 19.00

1.3., petak u 19.00

15.3., petak u 19.00

29.3., petak u 19.00 * Roditeljska radionica

12.4., petak u 19.00

10.5., petak u 19.00

24.5., petak u 19.00

7.6., petak u 19.00